Diákolimpia

A Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola IV. korcsportos fiú diákjai 2018. október 4-én részt vettek a Fejér Megyei Labdarúgó Diákolimpia őszi fordulóján. Résztvevő iskolák: Előszállás és Nagyvenyim volt (Rácalmás nem jött el). Egy mérkőzésre került sor, melyet...